Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

2 Yetişkin

Sharm el Sheikh Turu 5 Gece 399` Euro

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
İstanbul
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Programı

 • 1. Gün
  İstanbul Sharm El Sheikh

  Sharm El Sheikh turu’muzun 1 günün’de tarifeli havayolları ile uçuşumuz gerçekleşiyor . varış ardından  kendimizi meşhur plajlara atarak yol yorgunluğundan kurtuluyoruz. Şehirde çok sayıda plaj bulabilmek mümkün olsa da, bizim tavsiyemiz Naama Körfezi plajlarını tercih etmeniz. Namaa Körfezi, şehrin kalbinin attığı yerlerden biri ve büyüleyici güzellikteki plajlara ek olarak, çok sayıda mağaza, butik, restoran ve hediyelik eşya dükkânı içeriyor. İlk gününüzü bu bölgede dolaşıp denize girerek geçirmenizi öneriyoruz.

 • 2. Gün
  Sharm El Sheikh

  Sharm El Sheikh turu’muzun 2 günün’de  şehrin en popüler aktivitesini gerçekleştiriyoruz: scuba dalışı. Tavsiyemiz, Yolanda Resifi ile başlamanız. En sevilen dalış bölgelerinden biri olan Yolanda, 1980 yılında batmış bir kargo gemisi de barındırıyor. Büyüleyici güzellikteki mercan kayalıkları ve tropik balıklar ile dolu olan bu bölge, scuba dalışına ilk defa başlayacaklar için de gayet uygun bir seçenek. Daha sessiz ve sakin bir dalış alanı isteyenler içinse, Ras Um Sid Resifini öneriyoruz.

 • 3. Gün
  Sharm El Sheikh

  Sharm El Sheikh turu’muzun 3 günün’DE Ras Mohammed Ulusal Parkı ziyareti yaparak başlıyoruz. Burası doğal park şeklinde düzenlenmiş bir yarımada ve sayısız aktivite içeriyor. Şehrin dünya çapında tanınmasında en büyük pay sahibi olan Ras Mohammed Ulusal Parkı, çok sayıda plaj da içeriyor. Dünyanın en büyük yapay ormanında dolaşabilir, tuz gölü etrafında gezinebilir veya Shark Gözlem Tepesi’ne çıkıp büyüleyici manzaranın fotoğraflarını çekebilirsiniz. Old Quay ve Aqaba Plajları, denize girmek isteyenler için tavsiye ettiğimiz yerler arasında.

 • 4. Gün
  Sharm El Sheikh

  Sharm El Sheikh turu’muzun 4 günün’de Dünyanın en büyük yapay ormanında dolaşabilir, tuz gölü etrafında gezinebilir veya Shark Gözlem Tepesi’ne çıkıp büyüleyici manzaranın fotoğraflarını çekebilirsiniz. Old Quay ve Aqaba Plajları, denize girmek isteyenler için tavsiye ettiğimiz yerler arasında.

 • 5. Gün
  Sharm El Sheikh

  Sharm El Sheikh turu’muzun 5 günün’de bugun misafirlermiz kendi istedikleri gibi boş zamanlarını geçirebiliri doğanın eşssizligini ve tadını çıkalarabilirler.

 • 6. Gün
  Sharm El Sheikh İstanbul

  Otelinizde yapacağımız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz.

  Transfer almış olan misafirlerimizin uçuş saatlerinden 3 saat önce otellerinden alınarak transferleri gerçekleşecektir. Transfer almayı tercih etmemiş misafirlerimiz ise kendi imkanlarıyla uçuş saatlerinden 3 saat önce havaalanına geçebilirler.

  İstanbul’a varışınızı ardından Gezimod hizmetlerinin sonu

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş Dönüş uçak biletleri

Otel Konaklamaları

Sabah Kahvaltıları

Transfer Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Ekstralar

Kişisel Harcamalar

Rehberlik Hizmetleri

Seyahat Sigortaları

Ek Bilgiler

İptal Şartları

Vize Bilgileri

Benzer Turlar

Yorumlar